Czysta kofeina dodatkiem do diety – Kofeina bezwodna

Wszyscy wiemy, jak trudno jest pozbyć się dodatkowych kilogramów. Oczywiście nadwaga przeszkadza każdemu dotkniętemu tą przypadłością, jednak wraz z każdym dodatkowym kilogramem coraz trudniej jest zmusić się do zmiany swojego trybu życia. Jeśli już ktoś decyduje się na podjęcie walki ze swoją nadwagą, bardzo często sięga po restrykcyjne diety. Jest to ogromny błąd, który nie tylko sprawi, że nie utracimy zbędnych kilogramów, ale i możemy narazić na szwank nasze zdrowie.

Stosowanie restrykcyjnych diet nie ma nic wspólnego ze zdrowym trybem życia. Oczywiście początkowo stracimy kilka kilogramów (efekt utraty wody), jednak potem organizm zacznie się buntować z powodu braku odpowiedniego żywienia. Diety tego rodzaju prawie w większości przypadków prowadzą także do efektu jojo, czyli po zaprzestaniu ich stosowania, waga wraca do stanu wyjściowego lub nawet przybywa nam kilogramów.

Dopiero ustalenie racjonalnego planu żywieniowego i regularne stosowanie się do niego, może przynieść poprawę samopoczucia czy tak pożądaną utratę wagi. Wtedy też prócz zbilansowanych posiłków można zacząć wprowadzać różnego rodzaju suplementy diety wspomagające odchudzanie. Jednym z nich może być czysta kofeina sprzedawana w postaci tabletek lub białego proszku.

Czysta kofeina przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej i zwiększy przemianę materii. Dodatkowo, przyjmowanie jej regularnie pozwoli usunąć oznaki zmęczenia i przywrócić witalność organizmu. Jest to produkt całkowicie bezpieczny, jednak powinien być stosowany zgodnie z masą ciała i prowadzonym trybem życia. Warto więc przed zażyciem czystej kofeiny skonsultować się ze swoim lekarzem lub dietetykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>