Szybkie odchudzanie

Są sytuacje, kiedy zależy nam na szybkim odchudzeniu. Są pewne sposoby, które pozwolą nam błyskawicznie zrzucić kilka kilogramów. Warto uświadomić sobie, że podstawą każdej odchudzającej diety jest woda. Gdy poczujemy głód, zawsze zanim sięgniemy po słodką przekąskę, warto najpierw napić się wody. Dietetycy zalecają pić co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Przy jedzeniu nigdy nie należy się spieszyć. Warto t jeść i przeżuwać jedzenie bardzo powoli, aby szybciej poczuć pełność w żołądku. Trzeba delektować się każdym kęsem, jeść bogate w wodę winogrona, arbuzy i kiwi, które skutecznie pozwalają zabić głód.

W odchudzaniu bardzo wazny jest ruch, aby przyśpieszyć akcję serca i metabolizm. Spacer z psem lub półgodzinna przejażdżka rowerowa na pewno pomoże w odchudzaniu. W każdej diecie najważniejsze jest jednak  ograniczenie ilości spożywanych w ciągu dnia pokarmów. Plan odchudzania należy realizować systematycznie i konsekwentnie się go trzymać mimo wielu przeciwności i pokus. Do prawidłowego funkcjonowanie nasze ciało potrzebuje pięciu podstawowych  składników odżywczych. Są to białko, węglowodany, tłuszcze, minerały i witaminy, obecne w mięsie, owocach, warzywach i produktach mlecznych. Jeść należy  tyle ile się potrzebuje, powoli zjadając posiłki, nigdy nie jedząc na zapas. Należy zrezygnować z różnego rodzaju słodkich napoi gazowanych i słodzonych soków, które należy zastąpić wodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>