Więcej wody, mniej czekolady

Odchudzanie nie jest proste. To proces bardzo długi, złożony i wymagający wielkiego zaangażowania oraz samozaparcia. Nie wystarczy wybierać produktów niskokalorycznych, typu light. Tłuszcz w produktach light jest zastępowany kalorycznymi składnikami. Chcąc się odchudzić, należy także zrezygnować z czekolady. A jeśli trudno nam się oprzeć tabliczce, to wybierajmy raczej tę z dużą zawartością kakao, która ma niski indeks glikemiczny i nie powoduje zwiększenia poziomu insuliny, czyli nie powoduje nagłego głodu. Wśród odchudzających się osób, jest wielu wielbicieli kawy, którzy bez potrzeby z niej rezygnują.

Jednak nie muszą tego robić, bo picie małej czarnej może wspomóc odchudzanie, przyspieszając metabolizm i dodając energii do ćwiczeń.
Kofeina zawarta w kawie może spowodować szybsze spalanie kalorii. Ale pod warunkiem, że nie będziemy jej słodzić i zabielać. Za to należy wyeliminować z jadłospisu słodzone soki, oranżadę i colę na rzecz mineralnej wody gazowanej lub niegazowanej. Należy unikać potraw smażonych na rzecz pieczonych dań, a ostatni posiłek dnia należy zjeść przed godziną dziewiętnastą. Wbrew pozorom, głodówka jest najlepszym sposobem na szybkie odchudzanie i zgubienie w błyskawicznym tempie zbędnych kilogramów. Jednodniówka nie spowoduje że schudniemy, a ponadto osłabi organizm. Odchudzajmy się więc rozsądniej, aby w przyszłości nie mieć z tego powodu kłopotów zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>